מיתוג
עיצוב גרפי לכרטיסי ביקור
עיצוב לדפוס
עיצוב גרפי למודעות
אינטרנט
עיצוב אתרים
קצת עלינו

עיצוב גרפי מושקע ובנוי כהלכה –  ישדרג אתכם לדרך הנכונה...

השוק מוצף באלפי אנשים העוסקים בתחום עיצוב גרפי, חלקם טובים יותר וחלקם פחות, אך כדי שתחום עיצוב גרפי יהיה מושקע ובנוי כהלכה וישדרג אתכם לדרך הנכונה, חשוב לדעת את הפרמטרים הנכונים, להפנימם היטב ולפעול על פיהם.

כיום, עיצוב גרפי נחשב לתחום יוקרתי ומעניין, אשר מאפשר יכולת עיצוב ופיתוח רעיונות עיצובים וליישמם בעזרת תוכנות מחשב מתקדמות והצגתן עבור הלקוח; וכדי שתחום עיצוב גרפי יהיה בנוי כהלכה, נפרט עבורכם את השלבים החשובים בו, כדלקמן:

*  עיצוב גרפי תחילתו מותנה בתכנון ובקונספט העיצובי – יש להבין למי מיועד עיצוב גרפי זה, מה מטרתו ולחשוב על מספר רעיונות מתאימים לתחום. בשלב זה לא מחליטים סופית על הקונספט העיצובי, אלא רק משערים ומדמיינים רעיונות.

*  שלב התכנון בתחום עיצוב גרפי צריך להתחשב באילוצים, כגון: שימוש בצבעים נכונים, שלא יתנגשו בצבעי הדגל של החברה או בצבעי הלוגו שלה, סוגי פונטים שיתאימו לקונספט הכללי וללוגו החברה וכדומה.

*  כמו בכל תחום וגם בתחום עיצוב גרפי – ישנו משמעות רבה לרצונותיו ולבקשותיו של הלקוח – הוא המזמין את העבודה והוא המשלם עבורה ועל כן, עליו ייפול ויקום דבר. ככל שתשכילו לברר פרטים על העדפותיו, הצבעים המועדפים עליו, סגנונו [ססגוני או פשוט] וכדומה – כך תקל עליכם עבודת עיצוב גרפי שתערכו עבורו ותימנעו ממצבים מתסכלים ומעשיית עבודה מחודשת וחבל על הזמן והאנרגיות שלכם.

* תכנון חשוב של עיצוב גרפי תלוי בתקציב – יש לתאם ציפיות מלכתחילה – ישנו הבדל רב במחירים של חומרי הגלם וישנו הבדל רב בין עיצוב לוגו או עיצוב עטיפת ספרים, כדי שלא תיווצרנה בעיות בהמשך – לפני תחילת העבודה – סכמו על המחיר הסופי, פרטו בהזמנת עבודה מסודרת את חומרי הגלם ואת הפרטים החשובים – כאשר הכול מועלה על הכתב, נפתרות בעיות רבות בהמשך.

ולסיום, גם אם נדרשם לעשות עיצוב גרפי ללוגו – אין זו פעולה פשוטה, כי יש להתאים את הלוגו למגוון אביזרים, כגון: נייר מכתבים, אתר אינטרנט, כרטיסי ביקור וכדומה – וזו לא משימה פשוטה וכמו שציינו כאן, יש לתכנן גם אותה בכובד ראש וברצינות הראויה לשמה.