מיתוג
עיצוב גרפי לכרטיסי ביקור
עיצוב לדפוס
עיצוב גרפי למודעות
אינטרנט
עיצוב אתרים
קצת עלינו

מיתוג - הדרך להצלחה –  איך נבחר את החברה הכי טובה?

כולם כבר יודעים כיום, כי מיתוג היא לא מלה גסה וכל מי שרוצה להתקיים ולהתקדם, חייב לשכור את שירותיה של חברת מיתוג, אך איך תדעו לבחור חברות מיתוג מוצלחות, שבאמת יעשו עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר?

כדי למצוא חברה לשירותי מיתוג טובה, כדאי ומומלץ לנקוט בצעדים הבאים:

*  בקשו מן הסביבה הקרובה אליכם, מקולגות או מאנשי עסקים, שימליצו לכם על חברה טובה, הנותנת שירותי מיתוג.

*  היכנסו לאינטרנט – הקלידו חברות שירותי מיתוג והתחילו להיכנס לאתרים שלהם – קראו קצת פרטים עליהם ונסו להתרשם, עד כמה שאפשר.

*  לאחר שהתרשמתם ממספר חברות לשירותי מיתוג, חייגו אליהן ובקשו מהן מספרי טלפון של לקוחות שלהם, אשר להם עשו תהליכי מיתוג. התקשרו לממליצים אלה ושאלו את השאלות החשובות לכם, כגון: האם חברת מיתוג זו עמדה בלוח הזמנים שהוגדר מראש? האם ישנו הבדל ניכר בגודל ההכנסות? האם תנועת הלקוחות הוגברה מאז? האם היו בעיות מיוחדות עם חברת מיתוג זו וכדומה.

*  לאחר שערכתם ניפוי נוסף, על פי המלצותיהם של הלקוחות, התקשרו כעת לחברות לשירותי מיתוג ושאלו אותן את אותן שאלות ששאלתם בערך את הממליצים, בתוספת שאלות, כמו: מחירים, הסדרי תשלומים וכדומה. שימו לב היטב לטון הדיבור – אם אתם מרגישים שלא מתייחסים אליכם – נתקו יפה ועברו לשיחה הבאה; אם אתם מרגישים שמקבלים את פניכם בסבר פנים יפות, עונים לכם על כל השאלות שלכם ברצון ובשמחה, קבעו עמם פגישה – כדאי ללכת למספר פגישות – כדי שתוכלו להתרשם מהמקום ומנציגי החברה, מהמחירים ומהסדרי התשלומים ואז, כשכל המידע יהיה מצוי בידיכם, תחליטו מי החברה שנותנת שירותי מיתוג הטובה ביותר עבורכם.